Contact

Wij helpen graag. Voor aanmeldingen verwijzen wij u graag door naar de digitale balie en voor feedback naar de feedback button op deze pagina. Onze secretaris staat u uiteraard ook graag te woord. U kunt contact met onze secretaris opnemen via het formulier rechts op deze pagina.

Adres:
Noordwijkse Reddings Brigade
Bosweg 4
2202 NV te Noordwijk

Algemeen Telefoonnummer:
071-3614000

Alarm nummers

Landelijk alarm nummer > 112
NRB alarm telefoon > 06-48083108

Bestuursleden

Enrico Hazenoot > Voorzitter > 06-15346981 > voorzitter@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Harry Admiraal > Secretaris a.i.> 06-51406332 > secretaris@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Leon van Went > Bestuurslid Hulpverlening > 06-46131438 > hulpverlening@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Els Star > Bestuurslid Opleidingen > 071 3618281 > opleidingen@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Tamara Caspers > Bestuurslid Promotie promotie@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Bastiaan Star > Bestuurslid Materiaal > 071-3620718 / 06-50223941 > materiaal@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Aart van Wijngaarden > Penningmeester penningmeester@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Marjoeska Ponsioen > Beleid > 06-18305806 > beleid@reddingsbrigadenoordwijk.nl

Reddingsposten

Reddingspost 1 > thv vuurtoren Noordwijk > 071-3613003
Reddingspost 2 > Duindamseslag > 0252-370570
Reddingspost 3 > Langevelderslag > 0252-373394
Materiaalgebouw > Bosweg 4 > 071-3614000

Vertrouwenscontactpersonen

Jaap Oostveen  > 06-50417480
Mocht het nummer ontbreken waarnaar u opzoek bent. Klik op de feedback button onderaan deze pagina en laat het ons weten!

Neem contact met ons op

Uw naam*

Uw email*

Bericht*

De secretaris zal spoedig contact met u opnemen, om uw aanmelding af te ronden.

* verplicht veld