Contactgegevens

Alarm nummers

Landelijk alarm nummer > 112
NRB alarm telefoon > 06-48083108

Bestuursleden

Enrico Hazenoot > Voorzitter > 06-15346981 > voorzitter@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Michiel Leij > Secretaris > 06 20 44 57 45 > secretaris@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Leon van Went > Bestuurslid Hulpverlening > 06-46131438 > hulpverlening@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Pieter Kersten > Bestuurslid Opleidingen > 06-15649606 > opleidingen@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Mark van Egmond > Bestuurslid Promotie > 06-40892156 > promotie@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Bastiaan Star > Bestuurslid Materiaal > 071-3620718 / 06-50223941 > materiaal@reddingsbrigadenoordwijk.nl
Arjan Turion > Penningmeester > 06-17906682 > penningmeester@reddingsbrigadenoordwijk.nl

Reddingsposten

Reddingspost 1 > thv vuurtoren Noordwijk > 071-3613003
Reddingspost 2 > Duindamseslag > 0252-370570
Reddingspost 3 > Langevelderslag > 0252-373394
Materiaalgebouw > Bosweg 4 > 071-3614000

Vertrouwenscontactpersonen

Els Star > 071-3618281
Wim van Gijlswijk > 0252-373139
Mocht het nummer ontbreken waarnaar u opzoek bent. Klik op de feedback button onderaan deze pagina en laat het ons weten!